Wkładki


Wkładki do butów

Chodzenie – czynność tak naturalna, że większość z nas nie zwraca na nią uwagi. Tymczasem prawidłowe ustawienie stóp ma ogromne znaczenie nie tylko dla naszego komfortu, ale też dobrej postawy ciała, właściwej pracy mięśni i stawów oraz ogólnego samopoczucia. W przypadku wad, źle wysklepionych lub niepoprawnie ustawianych stóp dochodzi do szybszego zmęczenia i obciążeń, a w konsekwencji dolegliwości bólowych np. w obrębie kręgosłupa, bioder, kolan.

Indywidualne wkładki sportowe Łódź

Wówczas przydają się profilowane wkładki korygujące, które zapewniają podparcie i stabilizację stóp. Jednak wkładki sprawdzają się nie tylko w przypadku dysfunkcji. Możemy je stosować także wówczas, gdy chcemy zapewnić większy komfort naszym stopom. Wkładki żelowe na przykład wpływają na lepszą amortyzację, te z aluminiowymi panelami chronią przed przenikaniem zimna, a wykonane ze specjalnej pianki – łagodzą przed wstrząsami szczególnie podczas różnego rodzaju aktywności fizycznej.

Wkładki sidas Łódź, wkładki sportowe SIDAS Łódź

W naszym sklepie znajdziecie również Państwo specjalne wkładki przeznaczone dla narciarzy. Łagodzą one dyskomfort związany z noszeniem sztywnych narciarskich skorup. Dodatkowo zabezpieczają przed zimnem, a dzięki amortyzującym podkładkom chronią przed urazami na stoku.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj