Czapki, kominy

Pokazano 1-24 z 32 pozycji

Czapki na rower, czapki narciarskie, sklep z czapkami narciarskimi

Czapki, które są dostępne w Gold Sport to nie tylko ciepłe czapki zimowe, ale również buffy i czapki z daszkiem. Oferowane przez nas czapki nie tylko są ciepłe i świetnie wyglądają, ale również odprowadzają wilgoć. Znajdziecie tu zarówno modele syntetyczne jak i mega ciepłe czapki z wełny merino.

Czapki snowboardowe 

Snowboarding to ekstremalny sport zimowy, który polega na prostej  jeździe lub wykonywaniu manewrów za pomocą deski snowboardowej. Z uwagi na niską temperaturę, w jakiej jest uprawiany, a także na jego specyfikę, wymaga specjalnej odzieży, w tym ciepłego okrycia głowy – odpowiedniej czapki snowboardowej. Jej głównym zadaniem jest ochrona głowy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – mrozem, śniegiem, silnym wiatrem, a także utrzymywanie ciepła. Powinna ona mocno przylegać do głowy, zakrywać uszy, odprowadzać nadmiar wilgoci i szybko schnąć. Czapka na snowboard powinna być również wyposażona w systemy odporne na przemakanie i być wykonana z miłego w dotyku, przewiewnego materiału, który zagwarantuje wysoki komfort cieplny.
Czapka snowboardowa powinna sprostać najwyższym wymaganiom sportowców, w tym  nieprzewidzianym sytuacjom, które są bardzo często efektem zimowej jazdy na desce, np. upadkowi. Miękki, oddychający i wodoszczelny materiał czapki sprawi, że nawet kontakt głowy ze śniegiem będzie dla niej bezpieczny. Szukasz czapki snowboardowej, która spełni Twoje oczekiwania? Trafiłeś pod doskonały adres! W sklepie Gold Sport Salony Sportowe mamy szeroki wachlarz czapek snowboardowych zarówno męskich, damskich, jak i dziecięcych. Zostały one wykonane z najlepszych materiałów, w tym z kolorowej lub jednolitej wełny. Czapki snowboardowe od Gold Sport Salony Sportowe  są cieplutkie, miękkie i w 100% komfortowe, wspaniale dopasowują się do skóry głowy i chronią ją przed mrozem. Ponadto odprowadzają wilgoć, dzięki czemu głowa nie przegrzewa się i nie poci.  Nie wiesz, na jaką czapkę snowboardową zdecydować się? Nasi doradcy chętnie Ci doradzą. Zainteresowany? Zapraszamy do składania zamówień! 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj