Rękawiczki

Pokazano 1-24 z 45 pozycji

Rękawice sportowe, której są dostępne w Gold Sport to nie tylko rękawice narciarskie i snowboardowe, ale również rowerowe. Amatorów sportów zimowych zadowoli fakt, iż znajdą szeroki zakres rękawic od lekkich tekstylnych po cięższe skórzane z membranami GORE-TEX®. Znajdziesz tu również rękawice ze wzmocnieniami na nadgarstki dla snowboardzistów i wzmoceniami do jazdy na tyczkach. Fani akcesoriów LEKI znajdą również rękawiczki kompatybilne z systemem TRIGGER®. Rękawiczki rowerowe dostępne są w dwóch wersjach, krótkiej z odciętymi palcami i długiej z zakrytymi palcami dzięki czemu masz pewność chwytu i hamowania nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych i pogodowych.

Rękawiczki narciarskie 

Narciarstwo to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych sportów zimowych na świecie. Ta forma aktywności polega na poruszaniu się lub skakaniu przy wykorzystaniu sprzętu narciarskiego - nart i kijków. Są różne rodzaje narciarstwa, między innymi narciarstwo alpejskie, dowolne, szybkie, klasyczne, a także freeskiing, który opiera się na skokach na skoczniach i wykonywaniu w powietrzu różnego rodzaju akrobacji. Każda z tych odmian narciarstwa wymaga wykorzystania odpowiedniego sprzętu i ubrania, w tym ciepłych i profesjonalnych rękawiczek narciarskich, które stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia narciarza. Profesjonalne rękawice narciarskie to takie, które w 100% spełniają swoje funkcje – są wykonane z wodoodpornego materiału, aby ochronić dłonie przed kontaktem z wodą, lodem, śniegiem i potem, szybko schną, a zarazem nie przegrzewają rąk.

W Gold Sport z pewnością znajdziesz takie rękawice, których materiał i parametry będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom i potrzebom, a także spełnią wszystkie powyższe warunki. Sklep oferuje szeroki wybór rękawic narciarskich damskich, męskich i dziecięcych w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dostępne są rękawiczki znanych i cenionych producentów, w kolorze czarnym bordowym, niebieskim, brązowym, czarnym, różowym, białym, granatowo różowym, w kropki i wiele innych. Wszystkie modele, które oferujemy, zostały tak zaprojektowane i uszyte,  by zagwarantować najwyższy komfort użytkowania podczas jazdy na nartach, zwiększyć efektywność ruchu, zapewnić ciepło i optymalną temperaturę i poziom wilgoci. Duży wybór modeli rękawic narciarskich umożliwia dokładny wybór, bez względu na wiek, płeć i poziom umiejętności potencjalnego ich posiadacza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń! 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj