Rękawiczki narciarskie i snowboardowe

Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Naszym klientom możemy zaprezentować bogatą kolekcję rękawiczek narciarskich i snowboardowych – od renomowanych i popularnych marek. Są to dodatki znacznie poprawiające komfort jazdy na nartach i na desce. Jazda z przemarzniętymi dłońmi to nie tylko bardzo nieprzyjemna sytuacja, ale również ryzyko wystąpienia poważnych kontuzji. Dlatego należy wybrać takie rękawiczki snowboardowe i narciarskie, które doskonale poprawią bezpieczeństwo w trakcie zimowych aktywności. Najlepsze modele są wyposażone w specjalne membrany, odpowiedzialne za blokowanie dostępu zimnego wiatru i innych opadów atmosferycznych. Najlepsze rękawiczki sportowe odprowadzają także wilgoć, dzięki czemu dłonie pozostają przyjemnie suche, a skóra może oddychać.

Rękawiczki rowerowe

Przygotowując ofertę naszego sklepu, pamiętaliśmy również o miłośnikach jednośladów. Zapoznaj się z szerokim asortymentem rękawiczek rowerowych – chroniących przed odciskami i otarciami. Odpowiednio dobrane rękawiczki na rower – używane przez cały rok – mogą sprawić, że nawet wielogodzinna jazda będzie bardzo komfortowa. U nas wszystkie produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów. Renomowani producenci zaprojektowali je tak, by zachować możliwie jak najlepszy uchwyt na kierownicy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj