Kurtki Narciarskie

Pokazano 1-24 z 71 pozycji

Profesjonalne kurtki narciarskie

Wybór profesjonalnej kurtki narciarskiej to podstawa sukcesu – odpowiednio dobrana odzież zagwarantuje idealny komfort cieplny w trakcie całodniowego wypadu na stok. Oczywiście, możemy kierować się wyglądem i wybrać produkt w naszym ulubionym kolorze, by pasował np. do butów czy spodni, ale nie warto zatrzymywać się wyłącznie na estetyce. W naszym sklepie internetowym z kurtkami narciarskimi znajdziesz najlepsze marki, takie jak: Descente, CMP, Picture czy ROXY. - których produkty chronią przed wilgocią i chłodem, przez co nie będziesz chciał opuszczać zimowego stoku!

Jak dobrze wybrać profesjonalne kurtki narciarskie?

Wybierając kurtki narciarskie Descente i innych producentów, zwróć uwagę przede wszystkim na jakość membrany – to głównie od niej zależy jakość techniczna odzieży. Odpowiada za odprowadzanie wilgoci, oddawanie ciepła z wnętrza kurtki, czyli za oddychalność i wodoodporność. To kluczowe parametry, które wpływają na nasz komfort cieplny. Aby cieszyć się radosnym szusowaniem, potrzebujemy właśnie dobrej jakości membrany, która często jest ważniejsza niż np. ocieplina. W naszym sklepie internetowym z kurtkami narciarskimi Descente znajdziesz wiele profesjonalnych produktów – chętnie kupowanych zarówno przez zawodowców, jak i przez amatorów.

Przyjęło się, że kroje narciarskie są dość dopasowane – mniej więcej do wysokości bioder. Zdarza się, że na stoku spotkamy kogoś ubranego w dłuższą kurtkę, ale najczęściej będzie to snowboardzista czy narciarski freeride’owiec. Długie kurtki raczej nie sprawdzą się w przypadku tradycyjnych narciarzy, gdyż mogą dość mocno krępować ruchy. Przymierzając profesjonalne kurtki narciarskie, zwróć uwagę także na rękawy, układ kieszeni oraz obecność wywietrzników pod pachami.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj