• -15%
Buty Narciarskie Buty Dalbello CX 2.0 DCX2J7 Dalbello

Buty Dalbello CX 2.0

DCX2J7BW BW
380,00 zł SALE -15%
323,00 zł

Bardzo komfortowe buty dla dzieci i młodzieży. Nowa wersja - lżejsze materiały, smuklejsza konstrukcja, elastyczne tworzywo.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Wybierz inne opcje produktu

Bardzo komfortowe buty dla dzieci i młodzieży. Nowa wersja - lżejsze materiały, smuklejsza konstrukcja, elastyczne tworzywo. Zaprojektowane na bazie skorupy trzy częściowej skorupy Cabrio. Obniżony profil cholewki, sztywność dopasowana do lekkich narciarzy. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu dzięki klamrze z paskiem i otwieranemu językowi. Elastyczna skorupa i wygodny, ciepły but wewnętrzny. Dolna klamra otwiera się od wewnętrznej strony, co jest dużym ułatwieniem dla obsługi butów przez dzieci.Specjalne wypustki w cholewce i duża elastyczność cholewki sprawiają, że łatwiej "dogiąć" buty - nie hamuje to ruchów dzieci, co ułatwia naukę prawidłowej pozycji narciarskiej. Przyjemnie w nich jeździć na nartach, chodzić i bawić się na śniegu. Dalbello wiodąca na rynku firma produkująca bezpieczne dla dzieci buty narciarskie. Podstawowe cechy konstrukcyjne: Twardość: FLEX 25, Konstrukcja Cabrio, Flex dostosowany do lekkich narciarzy, wyprofilowana cholewka, But wewnętrzny SuperComfort Jr.

Szerokość
Junior Last
Płeć
Dziecko
Materiał
DB Hyperlite
Rocznik
2019 r.
Konstrukcja
Cabrio
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Super Comfort
8050440098534

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj