Szosa / Przełaj

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Po latach prawdziwego zastoju, jeśli chodzi o rowery szosowe, w ostatnim czasie nastąpił realny zwrot. Ten rodzaj kolarstwa cieszy się coraz większą popularnością. Niewątpliwie dyscyplina stała się modna dzięki licznym relacjom z wyścigów, takich jak Tour de Pologne, ale i za sprawą ogólnospołecznej fascynacji triatlonem. Nie bez znaczenia jest zapewne ogólna dostępność sprzętu, akcesoriów i wyposażenia. Coraz częściej na ulicach i drogach spotykamy pędzących na szosówkach amatorów - zapaleńców. Wysokiej klasy rowery, profesjonalne stroje i kaski upodabniają ich do prawdziwych zawodowców na tyle, że czasami trudno poznać, czy to zwykły entuzjasta kolarstwa, czy zagubiony uczestnik wyścigu.

Oczywiście wszelkie trendy związane z aktywnością fizyczną warto promować i popierać, dlatego jeśli Państwo również od dawna marzycie o uprawianiu kolarstwa, zapraszamy Was do skorzystania z oferty naszego sklepu. W Gold Sport znajdziecie wysokiej klasy rowery szosowe, których nie powstydziliby się zawodowcy, a także tańsze modele ze średniej półki odpowiednie dla rozpoczynających swoją przygodę z kolarstwem. W polskim klimacie wybór roweru przełajowego może okazać się dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią dużo i intensywnie jeździć i niestraszne im są wyzwania. Długa jesień i zima sprzyjają uprawianiu tej dyscypliny, a jeśli dodatkowo cenimy sobie treningi w trudnym terenie warto pokusić się o zakup przełajówki.

Taki typ roweru to doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy chcą rozszerzyć umiejętności, poznać nowy, inny rodzaj kolarstwa albo pragną efektywnie przygotować się do wyścigów. Podbieganie z ramą na ramieniu po stromym terenie, konieczność wielokrotnego schodzenia i wsiadania na rower oraz ciągła aktywność sprawiają, że najczęściej zawodnikom nie doskwiera chłód, błoto ani inne przeciwności związane z aurą. Co więcej, taki rower doskonale sprawdzi się również na asfalcie, więc jeśli zechcemy ruszyć w trasę i potrenować kolarstwo szosowe, to rowery przełajowe oferowane w sklepie Gold Sport także nam to umożliwią. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Poza profesjonalnymi rowerami przełajowymi znajdziecie u nas Państwo również wysokiej klasy sprzęt i akcesoria rowerowe.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj