Ochraniacze Na Buty


W chłodniejszych okresach roku przydatnym, a jednocześnie niezbyt drogim dodatkiem dla większości osób poruszających się na rowerze są ochraniacze na buty. Wpływają one na komfort jazdy, zabezpieczają buty przed przemakaniem, a stopy przed zimnem. Wyglądają trochę jak duże skarpety zapinane na zamek lub rzep w bocznej lub spodniej części. Modele przeznaczone dla kolarzy szosowych mają specjalny otwór na blok. Zdarzają się też takie z otwartą podeszwą. W zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane, ochraniacze na buty mają nieco inne właściwości.

Takie z neoprenu izolują przed zimnem, ale nie dają pełnej ochrony przed wiatrem i deszczem. Chłodne podmuchy najlepiej hamują modele wyprodukowane z membran Windstopper, natomiast przed przemiękaniem najlepiej zabezpiecza warstwa gumy.W sklepie Gold Sport znajdziecie Państwo szeroki asortyment różnego rodzaju ochraniaczy na buty. Lekkie i funkcjonalne modele z powodzeniem sprawdzą się w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj