Liczniki i Nawigacje GPS


Liczniki rowerowe i nawigacje GPS - małe, wydawałoby się niepozorne gadżety, które ułatwiają życie niejednego rowerzysty. Pozwalają szybko sprawdzić przejechany dystans (dzienny i całkowity), zmierzyć prędkość (maksymalną i uśrednioną), określić czas spędzony na jednośladzie oraz bez problemu dotrzeć do wybranego celu. Z reguły wszystkie nawet najtańsze, podstawowe modele wyposażone są w zegar, dzięki któremu szybko odczytasz czas. Bardziej zaawansowane produkty umożliwiają sprawdzanie wysokości, na której się znajdujemy, temperatury powietrza, a nawet spalania kalorii.

Choć liczniki rowerowe przydają się przede wszystkim regularnie trenującym cyklistom, to z ich funkcji chętnie korzystają też amatorzy pragnący ocenić własne możliwości. Nawigacje GPS natomiast spełnią oczekiwania zarówno wyruszających w dalsze trasy, jak i tych, którzy poruszają się przede wszystkim po mieście (szczególnie dużym i nieznanym). Oferujemy Państwu wysokiej klasy sprzęt, który sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych. Sprzedawane w sklepie Gold Sport liczniki pozwolą stawiać sobie ambitne wyzwania, poprawiać własną kondycję i wydajność. Nawigacje GPS umożliwią łatwe dotarcie do każdego wyznaczonego celu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj