Zabezpieczenia


Wszyscy, którzy rowerami poruszają się w przestrzeni miejskiej wiedzą, że największą zmorą cyklisty jest złodziej. Wystarczy dosłownie chwila, krótki postój na kawę lub szybkie zakupy, by ulubiony jednoślad zniknął niepostrzeżenie z miejsca, w którym go zostawiliśmy. Choć wprawieni w tej kwestii przestępcy potrafią podobno czatować na upatrzoną zdobycz miesiącami, to przypadkowych amatorów cudzej własności również nie brakuje.

Jak zatem uchronić się przed grabieżą? Producenci akcesoriów rowerowych oferują spory asortyment różnego rodzaju zabezpieczeń (można je znaleźć w naszym sklepie), które pozwalają zniechęcić złodzieja, a w najgorszym razie skutecznie utrudnić mu niecne zadanie. Oczywiście należy zdawać sobie sprawę z tego, że nawet najdroższe zapięcie nie gwarantuje naszym dwóm kółkom stuprocentowej ochrony przed kradzieżą. Niemniej warto skorzystać z rozwiązań, które przynajmniej w pewnym stopniu zminimalizują ryzyko straty. Wśród oferowanych przez Gold Sport rozwiązań znajdziecie Państwo tradycyjne linki, linki z tulejami, pałąki typu U-Lock, łańcuchy, zabezpieczenia składane i blokady na koło. Sprzedajemy zabezpieczenia rowerowe zamykane na klucz oraz zamek szyfrowy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj