Bidony i Koszyczki

Pokazano 1-24 z 52 pozycji

Bidony rowerowe

Bidony i koszyczki są jednymi z pierwszych akcesoriów, w które zaopatrujemy się po zakupie roweru. Wydaje się, że wybór tak banalnego sprzętu nie powinien nastręczyć zbyt wielkich trudności, jednak oferta jest naprawdę bogata i czasami trudno podjąć decyzję. Chociaż koszt tych akcesoriów z reguły nie jest zbyt wysoki, warto nawet te kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych wydać rozsądnie. Wśród dostępnych koszyków są te wykonane z metali i z tworzyw sztucznych. Pierwsze należą do bardziej odpornych - wytrzymają nawet uderzenie kamienia wyrzuconego spod kół, czy trudne warunki atmosferyczne (są to metale odpowiednio zabezpieczone, więc nie korodują).

Drugie natomiast lepiej trzymają bidon, bo nie odkształcają się tak łatwo, jak metal. Mniejsza jest więc szansa, że źle zamocowany pojemnik czy butelka wysunie się z koszyczka, wpadnie pod koła roweru innego kolarza (jeśli poruszamy się w grupie) i spowoduje wypadek. W kwestii bidonów zdecydowana większość doświadczonych zawodników poleca wyłącznie te z tworzyw. Aluminiowe są mniej bezpieczne dla zdrowia, cięższe, gorzej je zamocować w koszyczku i łatwo się odgniatają. W sklepie Gold Sport oferujemy bidony i koszyczki spełniające najwyższe standardy higieny, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj