Plecaki Rowerowe

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Plecaki rowerowe to coś innego niż zwykłe plecaki sportowe. Ich konkretne przeznaczenie sprawia, że znacznie różnią się od pozostałych produktów w tej kategorii. Mają nieco odmienną budowę, która sprzyja komfortowi użytkowania, a przede wszystkim umożliwia pełną swobodę ruchów. Plecaki rowerowe wyposaża się zazwyczaj w regulowane, odpowiednio wyprofilowane systemy nośne i mocowany nieco wyżej pas biodrowy, dzięki czemu nie krępują nóg podczas pedałowania, a w czasie zjazdów z góry gwarantują właściwą stabilizację. Dodatkowo ważnymi elementami są: uchwyt na kask, kieszenie na akcesoria i sprzęt rowerowy oraz przegroda na bukłak. Ten ostatni element jest coraz częściej wbudowany i stanowi integralną część plecaka.

Poprzez specjalne otwory wężyk z bukłaka wyprowadzony jest na zewnątrz, co pozwala na picie napojów w czasie jazdy, bez konieczności zatrzymywania się. Plecaki rowerowe oferowane w naszym sklepie poza wymienionymi wyżej parametrami posiadają również siatkowe systemy wentylacji, które zapobiegają przepoceniu pleców podczas dużego wysiłku albo w upalne dni. W ofercie Gold Sport znajdziecie Państwo plecaki rowerowe o różnych pojemnościach, w szerokiej gamie kolorystycznej i bogatym wzornictwie. Posiadamy również modele przeznaczone specjalnie dla pań.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj