Sakwy i Torby


Sakwy rowerowe to bodaj najlepsza i najwygodniejsza alternatywa dla plecaków, które przy dłuższych wyprawach i cięższych ładunkach mogą okazać się niewystarczające lub zbyt uciążliwe. Ich właściwości docenią zarówno osoby przemieszczające się na krótkich dystansach po mieście, transportujące niewielkie ładunki (typu zakupy), jak i wprawieni podróżnicy pokonujący na rowerze setki kilometrów. Wybór sakw w sklepie Gold Sport jest naprawdę bogaty, a ich główne zalety to przede wszystkim wygoda użytkowania, pojemność, poręczność i funkcjonalność.

Rower z ładunkiem umieszczonym w sakwie jest obciążony równomiernie, a przez to stabilny. Ponadto nisko umieszczony środek ciężkości poprawia komfort jazdy. Niezaprzeczalnym atutem jest jednak przede wszystkim swoboda ruchów zapewniona cykliście. Wybierając sakwę rowerową, warto zastanowić się nad jej pojemnością. Mniejsze modele sprawdzą się podczas podróży rekreacyjnych, krótkich dystansów pokonywanych z domu do pracy czy na zakupy. W taką sakwę rowerową z powodzeniem zmieszczą się wszystkie niezbędne drobiazgi, nieduże sprawunki. Na kilkudniowe wyprawy lepiej zabrać pakowne torby o pojemności nawet kilkudziesięciu litrów. Wysokiej jakości sakwy rowerowe o różnych pojemnościach znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj