Torby Podsiodłowe / Torby Na Ramę

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Torby podsiodłowe to opcja dla tych, którzy nie chcą, bądź nie lubią nosić plecaka rowerowego, ale na przejażdżki zabierają nieco więcej drobiazgów niż tylko pieniądze, telefon i mała przekąska. Taka nieduża torba wpinana pod siodełkiem i dodatkowo mocowana do sztycy powinna być przede wszystkim funkcjonalna i trwała. O tym decyduje nie tylko jakość zastosowanych materiałów, ale również dbałość o szczegóły, precyzyjne dopracowanie detali. Mocne szwy i dobre zapięcie zagwarantują, że ładunek będzie odpowiednio zabezpieczony, a podczas jazdy sakwa nie obluzuje się i nie będzie obijała się o sztycę lub siodło, utrudniając jazdę. Dodatkowo łatwe mocowanie torby podsiodłowej to atut, który pozwoli nam szybko zabrać ze sobą bagaż, by nie padł łupem złodziei, gdy pozostawimy rower przed sklepem lub w innym miejscu.

Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia wodoodporności. Miejsce nad tylnym kołem jest jednym z tych najczęściej narażonych na ochlapanie wodą lub błotem. Dlatego ważna jest szczelność i dobre zabezpieczenie zamka. Dobre zamknięcie to istotny szczegół również dlatego, że chroni zabrany ekwipunek przed wypadnięciem. Umieszczone w nieodpowiednim miejscu sprawi, że przewożone akcesoria będą wysypywały się za każdym razem, gdy sięgniemy do wnętrza. Słaby zamek torby podsiodłowej to z kolei ryzyko, że w czasie jazdy suwak rozsunie się samoistnie, a my bezwiednie zgubimy zabrane rzeczy. Dlatego kupując torbę podsiodłową warto postawić na wysoką jakość wyrobu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki asortyment tego typu produktów w zróżnicowanych cenach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj