Kosze i Torby Na Kierownicę


Gdy tylko zaczyna się sezon wiosenny, częściej i chętniej wsiadamy na rower. Im jednak więcej korzystamy z jednośladu, tym bardziej zaczynamy odczuwać potrzebę zaopatrzenia się w podstawowe akcesoria, niezbędne przedmioty, które gdzieś należałoby przechować. Pomocna w tym okazuje się niewątpliwie torba lub kosz rowerowy. Jeśli nie jeździmy z plecakiem, nie posiadamy sakwy podsiodłowej ani nawet bagażnika, to drobne zakupy w sklepie albo niespodziewany deszcz są w stanie skutecznie utrudnić nam życie i zniechęcić do dalszych rowerowych wycieczek.

Dlatego dobrze zaopatrzyć się w taki gadżet, w który z łatwością wrzucimy wszystkie najpotrzebniejsze drobiazgi (kanapkę lub przekąskę, płaszcz przeciwdeszczowy, telefon, sprzęt fotograficzny, łatki do opon itp.). W miejskich warunkach z pewnością wystarczające okażą się mniejsze kosze i torby rowerowe mocowane na kierownicy. Najłatwiej zamontować je na klasycznym rowerze holenderskim. Jego  kierownica daje spore możliwości w tym kierunku. Przy innych rodzajach kierownicy, jeśli istnieje ryzyko, że klasyczne mocowanie się nie sprawdzi, warto rozważyć zakup torby lub kosza na z systemem szybkiego montażu typu „klik”.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj