Kije narciarskie Atomic

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wybrać się na stok. U nas zamówisz nie tylko odzież sportową, deski, narty czy kaski, ale również kije narciarskie Atomic i innych producentów, bez których trudno mówić o dobrym wyposażeniu każdego narciarza. Pełnią one bardzo ważną funkcję – pozwalają utrzymać równowagę i ułatwiają wypracowanie prawidłowych nawyków poruszania się po stoku.

Jakie cechy mają dobre kije narciarskie?

Z kijów narciarskich Atomic korzystają nie tylko początkujący miłośnicy narciarstwa, ale również zawodowcy, gdyż służą do wypracowywania jeszcze lepszej techniki. U nas znajdziesz najważniejsze typy kijków dla narciarzy: zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, dopiero rozpoczynających naukę jazdy na nartach. Niezależnie od przeznaczenia i doświadczenia musimy wybrać te modele, które będą stabilne i mocne, zapewniające pewny chwyt.

Wybierając kije narciarskie Atomic, możemy zwrócić uwagę również na ich wagę. Warto kupić kijki lekkie – unikniemy tym samym nadmiernego obciążenia. Kolejną ważną cechą jest ich elastyczność. Kijki narciarskie są zbudowane z takich materiałów, które gwarantują i elastyczność, i przetrwanie upadku na stoku. Dużą popularnością cieszą się zatem kije z aluminium i z włókna węglowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj