Kije narciarskie

Pokazano 1-24 z 45 pozycji

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wybrać się na stok. U nas zamówisz nie tylko odzież sportową, deski, narty czy kaski, ale również kije narciarskie Atomic i innych producentów, bez których trudno mówić o dobrym wyposażeniu każdego narciarza. Pełnią one bardzo ważną funkcję – pozwalają utrzymać równowagę i ułatwiają wypracowanie prawidłowych nawyków poruszania się po stoku.

Jakie cechy mają dobre kije narciarskie?

Z kijów narciarskich Atomic korzystają nie tylko początkujący miłośnicy narciarstwa, ale również zawodowcy, gdyż służą do wypracowywania jeszcze lepszej techniki. U nas znajdziesz najważniejsze typy kijków dla narciarzy: zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, dopiero rozpoczynających naukę jazdy na nartach. Niezależnie od przeznaczenia i doświadczenia musimy wybrać te modele, które będą stabilne i mocne, zapewniające pewny chwyt.

Wybierając kije narciarskie Atomic, możemy zwrócić uwagę również na ich wagę. Warto kupić kijki lekkie – unikniemy tym samym nadmiernego obciążenia. Kolejną ważną cechą jest ich elastyczność. Kijki narciarskie są zbudowane z takich materiałów, które gwarantują i elastyczność, i przetrwanie upadku na stoku. Dużą popularnością cieszą się zatem kije z aluminium i z włókna węglowego. Wygodnym uchwytem, lekką wagą oraz solidnością odznaczają się kije narciarskie znanej marki Atomic, Gabel, Head, Leki, Volkl.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj