Deski snowboardowe

Pokazano 1-24 z 70 pozycji

Sklep z deskami snowboardowymi

W naszym sklepie z deskami snowboardowymi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by pokochać ten sport, dający ogromne poczucie wolności. Tutaj znajdziesz produkty dla profesjonalistów, zawodowców, a także amatorów stawiających pierwsze kroki w snowboardzie. Dołącz do stale powiększającego się grona riderów i szusuj po stoku na jednej desce!

Jak dobrze wybrać deskę snowboardową w sklepie?

Przeglądając ofertę naszego sklepu z deskami snowboardowymi Ride i innych marek, na pewno zauważysz, że niektóre modele różnią się nie tylko designem, ale i rozmiarami. Jak prawidłowo wybrać sprzęt? Zawsze możesz skontaktować się z naszą załogą – bez problemu doradzimy, jaka deska snowboardowa dla dzieci będzie odpowiednia albo jaki sprzęt sprawdzi się w przypadku początkujących sportowców.

Istnieje dość stare powiedzenie, że dobra deska snowboardowa powinna sięgać do brody. Okazuje się, że coraz częściej profesjonaliści decydują się na modele dłuższe. Warto jednak pamiętać, że ich długość musi zależeć od twoich indywidualnych umiejętności oraz doświadczenia. Początkujący snowboardzista może skorzystać z deski sięgającej ramienia lub brody – zwłaszcza jeśli planuje ćwiczyć ewolucje w powietrzu. W naszym sklepie z deskami snowboardowymi znajdziesz również modele średniej długości – stosowane do zjazdów i skoków na rampach.

Deski snowboardowe Ride i innych producentów

W naszej ofercie znajdziesz deski snowboardowe Ride – produkty będące częstym wyborem ze względu na dużą bezawaryjność i ogromną funkcjonalność. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tym sportem, możesz wybrać modele typu all-mountain, wyróżniające się przede wszystkim uniwersalnością. Wybierając deski snowboardowe dla dzieci i dorosłych, zwróć uwagę także na ich miękkość (flex) – im bardziej miękkie, tym słabiej reagują na nieskoordynowane ruchy, dlatego są polecane amatorom.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj