Wiązania snowboardowe

Pokazano 1-24 z 57 pozycji

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment wiązań snowboardowych do deski. W ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty renomowanych producentów. Warto pamiętać, że sprawne i odpowiednio dopasowane wiązania snowboardowe to absolutna podstawa bezpiecznego i komfortowego poruszania się po stoku. Wysokiej klasy sprzęt zminimalizuje ryzyko kontuzji, a także pomoże w przyspieszeniu postępów w nauce.

Zanim zdecydujesz się na zakup wiązań snowboardowych do deski, zastanów się nad odpowiednią konfiguracją ich twardości – skompletuj gotowy zestaw razem z butami i deską. Dzięki temu szybko opanujesz nowe tricki i osiągniesz bardzo wysoką prędkość na stoku. Pamiętaj, że wiązania muszą pasować rozmiarowo i do deski, i do butów.

Twarde i miękkie wiązania snowboardowe do deski

W naszej ofercie znajdziesz zarówno twarde, jak i miękkie wiązania snowboardowe do deski. Te pierwsze są przeznaczone dla sportowców i zawodowców, którym zależy na osiągnięciu bardzo wysokiej prędkości. Standardowe modele mają 2 osobne paski – są jednak dość niekomfortowe, dlatego rzadko się je widzi u początkujących.

Zdecydowanie częściej są stosowane miękkie wiązania snowboardowe do deski, wśród których można wyróżnić kilka podstawowych rodzajów:

  •  - strap-in (dwa paski, sztywny zapiętek – taki zestaw pozwala zachować pełną kontrolę nad deską),
  •  - step-in (konstrukcja pozbawiona pasków, nadaje się do spokojnej jazdy),
  •  - wiązania hybrydowe (sprawdzają się przy ostrej jeździe).

Jeżeli nie wiesz, jaki model będzie najlepszy, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w dobraniu odpowiednich wiązań – zarówno do obuwia, jak i do deski, z której na co dzień korzystacie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj