Torby podróżne


W naszym sklepie znajdziesz idealne torby podróżne, które ułatwią planowanie wakacji. Nie za małe, nie za duże, idealne, by wytrzymać ciężar wszystkich niezbędnych przedmiotów w podróży. Oferujemy bardzo trwałe i solidne produkty wykonane z najlepszych materiałów – na pewno posłużą dłużej, nie ograniczą się wyłącznie do jednej wycieczki. Szczególnie polecamy torby z funkcją plecaka – idealne rozwiązanie do każdego rodzaju transportu. Samolot, samochód, autobus – wszędzie się sprawdzą.

Torba i plecak 2w1

U nas zamówisz torby sportowe z wieloma kieszeniami, w różnych rozmiarach. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Wykonano je z solidnych i trwałych materiałów, odpornych na przeciążenia i ścieranie. Regulowane paski na pewno ułatwią przemieszczanie się – ich noszenie będzie jeszcze bardziej komfortowe!

Polecamy torby, które można nosić jako plecak. Wbrew pozorom są one bardzo pojemne – mają nawet specjalną dedykowaną kieszeń na laptop lub tablet. Są także wyposażone w przednie kieszenie na dokumenty podróżne i w kieszonki na kosztowności. Łatwy dostęp do najważniejszych rzeczy – niezbędnych w podroży.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj