Pokrowce snowboardowe


Wysokiej jakości pokrowce snowboardowe to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, sprawdzające się nie tylko w sezonie, ale również poza nim. To najlepsza ochrona sprzętu sportowego przed uszkodzeniami mogącymi wystąpić podczas transportu – czy to samochodowego, czy autobusowego. Pokrowce na deski snowboardowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić różne potrzeby sprzętu.

Nasze pokrowce są bardzo solidne, wytrzymałe, trwałe, wodoodporne i odporne na rozcięcia. Zostały wyposażone w specjalne paski, które jeszcze bardziej ułatwią transport i noszenie sprzętu na stoku. Wszystkie modele są bardzo proste w obsłudze – bez problemu włożysz i wypakujesz wszystko, co najpotrzebniejsze w trakcie zimowego szaleństwa. Od teraz możesz skupić się na satysfakcjonującej jeździe – bez konieczności martwienia się o losy swojego ekwipunku.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj