Zimowe


Polskie zimy nie należą do najłagodniejszych. Niskie temperatury, śliskie, często oblodzone nawierzchnie, sól i wreszcie woda zalegająca na chodnikach podczas odwilży - na takie warunki trzeba naszykować odpowiednie buty zimowe. Dobra izolacja termiczna może uchronić przed wychłodzeniem i w konsekwencji przeziębieniem. A odpowiedni komfort Twoich stóp to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego warto wybrać rozsądnie. Przede wszystkim w dobrych butach zimowych powinno być ciepło. Nie bez znaczenia jest też kwestia szczelności - zimą często brodzimy w białym puchu, błocie pośniegowym albo wodzie.

Przemoczone stopy plus niska temperatura to niezawodny sposób na gorączkę, a w najlepszy razie katar. Z tego powodu buty zimowe powinny być wodoszczelne. Lepiej też wybierać modele nieco wyższe, które dobrze stabilizują kostkę i chronią przed skręceniem. Dłuższa cholewka to też dodatkowe zabezpieczenie przed zimnem i wnikaniem do wnętrza śniegu, który nieraz zalega grubymi warstwami na podłożu. Wysoka jakość materiałów z kolei zagwarantuje wytrzymałość i odporność na zmienne temperatury, sól czy inne substancje stosowane na chodnikach. Obok doskonałych parametrów izolacyjnych w naszym sklepie znajdziecie również buty zimowe wyróżniające się niebanalnym wzornictwem i doskonałym wykończeniem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj