Kaski i gogle

Pokazano 1-24 z 63 pozycji

Sklep internetowy z kaskami narciarskimi

Nawet jeśli jeździmy rekreacyjnie, to i tak musimy mieć świadomość, że na stoku może wydarzyć się wszystko. W naszym sklepie internetowym z kaskami narciarskimi znajdziesz wiele produktów zwiększających bezpieczeństwo amatorów i zawodowców. Aby móc cieszyć się z najlepszej widoczności podczas zjazdu, warto sięgnąć po kaski z goglami – zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów. Oferujemy modele dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Jak kupić kask narciarski w sklepie internetowym?

Zanim wybierzesz ulubiony model z oferty naszego sklepu internetowego z kaskami narciarskimi, musisz sprawdzić, jaki rozmiar będzie idealny. W pierwszej kolejności zmierz obwód głowy, tak mniej więcej 1 centymetr nad poziomem brwi. Otrzymany wynik możesz porównać z dostępną rozmiarówką:

  •  - XS (48-52 cm),
  •  - S (52-55 cm),
  •  - M (55-59 cm),
  •  - L (59-63 cm).

Pamiętaj, że kaski dla narciarzy i snowboardzistów nie mogą być zbyt duże. Jeśli kupimy niedopasowany kask, to istnieje szansa, że spadnie nam z głowy – np. podczas wykonywania tricków czy akrobacji, co oczywiście przekłada się na ryzyko bolesnej i niebezpiecznej kontuzji.

W naszym sklepie internetowym z kaskami narciarskimi znajdziesz również modele z pełną skorupą – chętnie wybierane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Odpowiadają one za ochronę nie tylko głowy, ale i naszego karku oraz ucha. Mniej zabudowane kaski, z odpinaną pianką na uszy, są z kolei mniejsze i trochę tańsze. Warto również wybrać modele z paskami zapinanymi pod brodą, z miękką wyściółką, chroniącą przed nieprzyjemnymi otarciami skóry.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj