Ochraniacze snowboardowe


Podczas jazdy na desce nietrudno o upadek, zwłaszcza na mocno zaśnieżonym stoku. Jak skutecznie uchronić się przed kontuzją? Wystarczy zaopatrzyć się w ochraniacze snowboardowe. Wytrzymałe i odporne na uderzenia, z pewnością ułatwią uczenie się nowych trików, skutecznie zabezpieczając przy tym kolana, nadgarstki, łokcie czy klatkę piersiową przed urazem. Szczególnie, że zostały opracowane przez znawcę tematu - firmę Dainese.

Ochraniacze snowboardowe - niezbędne podczas zimowych aktywności

W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia tych części ciała, które są najbardziej narażone na urazy. Proponujemy m.in. ochraniacze snowboardowe na kolana, zaprojektowane z myślą o skutecznym zabezpieczaniu nóg podczas jazdy. Prócz nich polecamy również zaawansowane kamizelki oraz piankowe konstrukcje na klatkę piersiową, które osłaniają ciało, ale nie krępują przy tym ruchów. Do tego warto zaopatrzyć się w specjalne, usztywniane szorty do asekuracji kości ogonowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj