Środki do pielęgnacji odzieży i butów


Każdy, kto uprawia na co dzień różne aktywności, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o czystość noszonych ubrań i dodatków. W zachowaniu właściwego poziomu higieny pomocne okażą się specjalne środki do pielęgnacji obuwia zimowego oraz odzieży sportowej. W sprzedaży dostępne są przede wszystkim impregnaty, w tym woski oraz kremy do skóry licowej. Proponujemy też środki, dzięki którym pielęgnacja odzieży i butów będzie należała do prostych czynności.

Środki do obuwia zimowego i odzieży sportowej w Gold Sport

Na tym jednak nasza propozycja się nie kończy. Dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z dodatkowej usługi sterylizacji obuwia (w tym sportowego i narciarskiego), podczas której usuwamy nieprzyjemne zapachy oraz bakterie z tkanin. W ten sposób można łatwo i bez dodatkowych czynności zadbać o czystość akcesoriów sportowych. Usługę realizujemy w sklepie Gold Sport przy ul. Żeromskiego 78 w Łodzi. Pielęgnacja butów zimowych i odzieży może być wygodna - zachęcamy do skorzystania z oferty.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj