Kominy narciarskie

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego miłośnika sportów zimowych jest komin narciarski – część garderoby zimowej zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić ciepło w trakcie jazdy na nartach. U nas zamówisz maski i kominiarki narciarskie wykonane z wysokiej klasy materiałów – odpornych na wilgoć, zapewniających świetną izolację i odpornych na rozcięcia i inne uszkodzenia mechaniczne.

Kominiarki i maski narciarskie

Z kominów i masek narciarskich korzystają nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy oraz dzieci. Aby jak najlepiej się zabezpieczyć przed szybko zmieniającymi się warunkami panującymi na stoku, warto założyć komin – chroniący przed chłodem, zabezpieczający nie tylko głowę, ale i szyję oraz twarz. To bardzo prosta konstrukcja, której największą zaletą jest uniwersalność i wielofunkcyjność, dlatego sprawdza się zarówno w czasie mrozu, jak i wtedy, gdy sypie śnieg. Warto pamiętać, że kominiarki można nosić na wiele różnych sposobów – w cieplejsze dni można je zakładać jedynie na szyi, niczym ciepły szalik.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj