MIEJSKIE

Katalog

Manufacturer

eRaty Santander Consumer Bank

Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu

Buty miejskie to jedne z najpopularniejszych modeli obuwia. Zdają egzamin w niemal każdej nieformalnej sytuacji codziennej. Łączą w sobie dynamikę i komfort butów sportowych z nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim wyglądem. Sprawdzają się podczas miejskich spacerów i przechadzek do parku, kina, szkoły, pracy. Okazjonalnie można założyć je na weekendowy wypad na wieś lub krótką wycieczkę.
Sprawdzają się podczas codziennej bieganiny, jak i wieczornych spotkań w barze ze znajomymi.
Niektóre modele mają bardziej klasyczny, stonowany wygląd, inne cieszą oczy oryginalnymi wzorami i intensywnymi barwami. Wśród oferowanych produktów swój model znajdą zarówno amatorzy spokojnej elegancji, jak i wielbiciele nowoczesnych, modnych fasonów, osoby dojrzałe oraz młode.
Oferowane buty miejskie niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zapewne dlatego, że są niezwykle wygodne i funkcjonalne. Można je nosić w wielu sytuacjach w różnych okresach roku. Lekkie, ale precyzyjnie wykonane nie męczą stóp. Wyprofilowane podeszwy i tłumiące drgania wkładki gwarantują amortyzację i dobrą przyczepność na różnych typach nawierzchni. Dzięki zastosowanym materiałom i wzmocnieniom nasze buty miejskie są wytrzymałe i trwałe.

BUTY MIEJSKIE

  • 421,85 zł 649,00 zł
    -35%
    Niższa cena!
    W magazynie
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu