• -30%
Buty Narciarskie Buty Fischer RC PRO W 110 Vacuum Full Fit U15116 Fischer

Buty Fischer RC PRO W 110 Vacuum Full Fit

U15116
1 979,00 zł SALE -30%
1 385,30 zł

Damskie buty narciarskie Fischer model RC PRO W 110 Vacuum Full Fit zdecydowanie wyróżniają się swoim wyglądem! Doskonałe dopasowanie dzięki Active Fit Zones sprawia, że te sportowe buty są po prostu wygodne. Większa, specjalna dźwignia w klamrach ułatwia Paniom ich zapinanie.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Wybierz inne opcje produktu

Damskie buty narciarskie Fischer model RC PRO W 110 Vacuum Full Fit zdecydowanie wyróżniają się swoim wyglądem! Doskonałe dopasowanie dzięki Active Fit Zones sprawia, że te sportowe buty są po prostu wygodne. Większa, specjalna dźwignia w klamrach ułatwia Paniom ich zapinanie. Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki! SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!Dane techniczne:

FLEX: 110
MATERIAŁ - SKORUPA: Vacu-Plast
CANTING: RC Pro Canting + Tampon black
KLAMRY: RC Pro W Buckle
BOTEK WEWNĘTRZNY: AFZ - soft
SZEROKOŚĆ: 95 - 105mm
RZEP: Puffy - black + Terminale white
MATERIAŁ - CHOLEWKA: Vacu-Plast

Szerokość
95-105
Płeć
Kobieta
Materiał
Vacu-Plast, Vacu-Plast
Rocznik
2017 r.
Technologie
Vacu-Plast, SOMA-TEC
Twardość/Flex
110
Grupa
On Piste
But wewnętrzny
ACTIVE FIT ZONES LINER - Medium
9002972122521

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj