Ochrona

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Ochraniacze narciarskie - ci, którzy używali, zapewne potwierdzą, że nie jest to tylko efekciarski gadżet, ale realnie przydatny sprzęt, który amortyzuje wszelkie uderzenia i chroni nasze ciało przed urazami. Bodaj najpopularniejszym elementem wyposażenia dodatkowego jest tzw. żółw. Osłania on plecy, a w szczególności kręgosłup. Stanowi doskonałe zabezpieczenie dla początkujących wielbicieli białego szaleństwa, bo to właśnie im najczęściej towarzyszy lęk przed poważnym wypadkiem. Oni też najbardziej narażeni są na wywrotki do czasu, aż nie opanują podstawowych technik zjazdu.

Jednak ochraniaczem narciarskim tego typu nie pogardzą też zapewne wprawieni amatorzy zimowych dyscyplin, którzy nierzadko decydują się na ekstremalne, ryzykowne ewolucje. Co istotne, oferowane przez nas żółwie i zbroje, nie krępują ruchów, zapewniają wysoki komfort użytkowania, a przy tym dogrzewają plecy przy ostrym mrozie czy silnym wietrze. W równym stopniu co pancerz poczucie bezpieczeństwa zagwarantują też nagolenniki, nakolanniki, gardy, ochraniacze narciarskie łokci i specjalne szorty ochronne.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj