Sprzęt

Pokazano 1-24 z 148 pozycji

Wybierając sprzęt narciarski w naszym sklepie masz możliwość wyboru wśród największch producentów sprzętu zimowego. Takie firmy narciarskie jak Atomic, Blizzard, Dynastar, Fischer, K2, Salomon, Rossignol, Volkl czekają aż je poznasz. Nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj tutaj. Chcesz mieć prawidłowo dobrany sprzęt? Odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym.

Sprzęt narciarski sklep internetowy

Sporty zimowe to doskonały sposób na spędzenie zimowych weekendów czy ferii. Snowboarding, hokej na lodzie, łyżwiarstwo, saneczkarstwo... każda z tych form aktywności jest dobra dla zdrowia i zapewnia dużą dawkę adrenaliny. Jeżeli decydujesz się na wypad na stok, to jednym z elementów, który jest obowiązkowym wyposażeniem każdej osoby uprawiającej narciarstwo, będą narty. Dowiedz się, jak należy wybrać odpowiedni sprzęt oraz jakie zalety płyną z uprawiania tego sportu. Wybór odpowiednich nart czasami może być bardzo problematyczny i czasochłonny.

W wyborze odpowiedniego sprzętu dużą rolę odgrywa po pierwsze poziom zaawansowania. Osoba początkująca i ekspert powinni bowiem zakupić inną długość nart i nart o innym ciężarze. Oprócz poziomu zaawansowania na długość wpływa także waga, gdyż cięższe osoby powinny wybierać cięższe narty, a także wysokość. Kolejna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę, to rodzaj nart. Należy zdecydować się na jeden spośród pięciu typów. Race dedykowany jest dla osób, które mają opanowaną umiejętność jazdy w dobrym stopniu i jeżdżą w sposób dynamiczny na stokach dobrze przygotowanych. On Piste są przeznaczone dla osób jeżdżących na stokach dobrzy przygotowanych. Freestyle bardzo dobrze sprawdza się w jeździe tyłem i obracaniu niekoniecznie na wyznaczonych trasach.

All Mountain należą do grona nart, które sprawdzą się na słabo przygotowanych stokach i na delikatnym terenie. Freeride z kolei będą dobrym rozwiązaniem poza trasami, są szerokie i wysoko wyporne.  Poszukując odpowiednich nart, sprawdź koniecznie ofertę sklepu Gold Sport. W asortymencie znaleźć można narty producentów jak Atomic, Douchebags, Dynafit, Fischer, Head, K2, Rossignol, Salomon i Volkl. Wybór odpowiedniego sprzętu będzie odgrywać kluczową rolę w odpowiedniej jeździe, komforcie i odczuwanej satysfakcji z jazdy. Dzięki jeździe na nartach zostają wzmocnione mięśnie oraz usprawniona zostaje kondycja i koordynacja ruchowa. Podczas aktywności fizycznej zostaje przyśpieszona akcja serca, co polepsza krążenie krwi, a w konsekwencji cały organizm zostaje lepiej dotleniony. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj