Ochraniacze snowboardowe

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Szybka jazda na desce często kończy się niekontrolowanym upadkiem. Dostępne w naszej ofercie ochraniacze snowboardowe to najlepsze zabezpieczenie przed ewentualnymi urazami. W asortymencie posiadamy sprzęt chroniący nie tylko pojedynczą kończynę, ale i całe ciało, np. korpus. Dzięki bogatemu wyborowi różnych rozwiązań snowboardziści mogą dopasować ochraniacze do rozwijanego stylu jazdy i indywidualnych preferencji.

Ochraniacze snowboardowe na nadgarstki, kolana, łokcie

Każdy miłośnik szybkiej jazdy na desce snowboardowej powinien zakupić ochraniacze snowboardowe na nadgarstki, które występują w kilku odmianach. Dużą popularnością cieszą się specjalne rękawice z dodatkowym usztywnieniem, stanowiące świetne zabezpieczenie całej dłoni. Wyposażenie snowboardzisty powinno zawierać również nakolanniki, zakrywające nawet połowę uda lub występujące w wersji krótszej, ochraniacze na łokcie, nogi i przedramię. Wszystkie modele zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie krępować ruchów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj