Sprzęt

Pokazano 1-24 z 108 pozycji

Sklep Goldsport sprzęt do snowboardu

Pierwsze kroki na stoku nie należą do najłatwiejszych, niezależnie czy podejmujemy się nauki jazdy na jednej, czy na dwóch deskach. Niemniej dobrze prowadzone szkolenie pozwala osiągnąć pierwsze postępy dość szybko, a już po mniej więcej dwóch dniach bardziej wprawni amatorzy potrafią samodzielnie zjechać z niezbyt stromego wzniesienia. Przed wyruszeniem na stok niezwykle istotne jest odpowiednie przygotowanie. Chodzi tu nie tylko o sprawność fizyczną, ale również o specjalny sprzęt do snowboardu.

Przecież poza zapałem i  ogromnymi chęciami istotne są też akcesoria, które wpływają na bezpieczeństwo oraz komfort uczącego się i pozwalają szybciej opanować podstawowe manewry. Stanowczo kluczowym i najważniejszym elementem wyposażenia każdego snowboardzisty powinien być kask. O ochronie głowy zwyczajnie nie można zapominać. Niektóre upadki na stoku bywają bardzo groźne i dla niejednego nierozważnego wielbiciela białego szaleństwa sportowe wyczyny zakończyły poważnym urazem.  Równie istotna co ochrona głowy jest ochrona przed zimnem.

Kilka godzin spędzonych nawet na niedużym mrozie potrafi solidnie dać się we znaki. A przecież nikt nie chce kończyć zimowego urlopu z gorączką w łóżku. Stąd też należy zaopatrzyć się w ciepłą kurtkę i spodnie. Najważniejszy w tym wypadku jest materiał, z którego wykonano odzież oraz jego parametry. Oczywiście podstawowy sprzęt do snowboardu to buty, wiązania i sama deska. Okazują się niezbędne do jazdy, ale ich wybór nie jest łatwy. Trzeba obiektywnie ocenić własne umiejętności, a poszczególne elementy dopasować nie tylko do możliwości, ale też budowy (ciężaru, wzrostu, rozmiaru stopy). Kupując sprzęt snowboardowy, najlepiej poradzić się kogoś doświadczonego albo poprosić o profesjonalną poradę naszych sprzedawców z Gold Sport.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj