PRODUKTY ARCHIWALNE Axa Newton 120/15 59471096 S.C. AXA

Axa Newton 120/15

59471096 S.C.

AXA Newton 120/15 to nowoczesna linka zabezpieczająca, odpowiednia do użytku z krótkim parkingiem lub rozszerzonym bezpieczeństwem, gdy już zamknąłeś swój rower innym zamkiem. Newton jest bardzo przyjazny dla użytkownika, ponieważ nie trzeba przekręcać klucza, aby zablokować kabel. 

 

AXA Newton 120/15 to nowoczesna linka zabezpieczająca, odpowiednia do użytku z krótkim parkingiem lub rozszerzonym bezpieczeństwem, gdy już zamknąłeś swój rower innym zamkiem. Newton jest bardzo przyjazny dla użytkownika, ponieważ nie trzeba przekręcać klucza, aby zablokować kabel. Można go łatwo przechowywać z dołączonym uchwytem ramy. Ten uchwyt ramy jest uniwersalny i pasuje również do wszystkich innych kabli Newton, dzięki czemu można przełączać blokady.

Klawisze Newtona są symetryczne, więc możesz otworzyć zamek z dowolnej pozycji. Zamówienie klucza zapasowego jest bardzo łatwe dzięki użyciu międzynarodowej usługi kluczy internetowych AXA. Cylinder jest chroniony przed wilgocią i brudem za pomocą automatycznej osłony klawiatury.

Blokada linki Newtona ma długość 120 cm i średnicę 15 mm.

Ważne:

  • Cylinderek zabezpieczony przed przewierceniem
  • Gumowy oplot zabezpieczający ramę przed uszkodzeniem
  • Długość 120 cm
  • Średnica kabla 15 mm.
Płeć
Unisex
Rocznik
2020 r.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj