List of products by brand Ziener

Firma Ziener, której siedziba znajduje się w górnej części Bawarii, w mieście Oberammergau słynie z produkcji wysokiej jakości rękawic.

Swoją działalność zaczęła od ręcznie szytych rękawic codziennego użytku, jednakże dzięki pasji i zaangażowaniu zaczęła projektować rękawice do zimowych i ekstremalnych sportów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Ziener jest aktualnie jednym z największych producentów rękawic sportowych na świecie.  Od ponad 70 latach prężnie rozwija się na rynku sportowym. Jej głównym założeniem jest utrzymanie wysokiej jakości produktów charakteryzujących się innowacyjnością, progresywnym designem i komfortem, a także rozwój nowatorskich technologii. Od kilku lat odzież marki Ziener stała się niezwykle istotną i prestiżową dziedziną w produkcji i rozwija się w dynamicznym tempie. Firma swoją pasją do sportu stara się zarazić klientów marki, a także wspiera ich w ich sportowych celach i wyzwaniach. 

Zobacz: rękawiczki Quiksilver

Rękawice narciarskie i rowerowe marki Ziener 

Produkty marki Ziener uchodzą za jedne z najlepszych w środowisku sportowców. Cechują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i użytych materiałów. Pozwalają czerpać przyjemność z uprawiania wielu, nawet ekstremalnych sportów. Łączą w sobie najwyższe standardy jakości, komfortu i nowoczesny design. Nowoczesne technologie, najwyższa jakość oraz dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że marka jest wiodącym na rynku dostawcą sprzętu dla Niemieckiej Federacji Narciarskiej (DSV), Niemieckiego Stowarzyszenia Instruktorów narciarskich (DSLV) oraz Austriackiej Federacji Narciarskiej. Producent cały czas współpracuje ze światową elitą narciarzy oraz bierze udział w projektowaniu coraz to nowszych modeli rękawic, ubrań oraz akcesoriów sportowych. W sklepie Gold Shop znajdziesz szeroką ofertę rękawic, kominiarek, masek zarówno damskich, jak i męskich w różnych kolorach i rozmiarach. Zapraszamy do składania zamówień. 

Less
Pokazano 1-24 z 126 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj