List of products by brand CAPiTA

Już nie możesz się doczekać wyjazdu w góry? W takim razie z pewnością rozglądasz się za nową deską snowboardową! Dobrze się składa - to właśnie tu znajdziesz dobrej jakości sprzęt zimowy od najlepszych producentów w branży. Możesz nam zaufać: zajmujemy się tym nie od dziś. I przygotowaliśmy dla Ciebie nie byle ofertę, bo deski snowboardowe kanadyjskiej firmy Capita. Tak, dokładniej tej samej, którą stworzył legendarny już Blue Montgomery. Twórca marki doskonale wie, jak tchnąć życie w zwykły kawałek drewna. Wraz ze wspólnikami tworzy nową jakość sportów zimowych. A widoczne tu produkty są tego potwierdzeniem.

Jesteś amatorem i zupełnie nie wiesz, w czym rzecz? Za moment wszystko stanie się dla Ciebie jasne! Proponowany tu sprzęt to świetne deski snowboardowe marki Capita, które znane są w środowisku riderów z niemal wzorcowego wykonania. Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim jakość użytych materiałów oraz nowoczesny i ekologiczny sposób produkcji. Poza tym deski snowboardowe prezentują się wyjątkowo ze względu na wykończenie - na każdej z nich można znaleźć nietuzinkową grafikę inspirowaną street artem. Wybraliśmy dla Ciebie kilka, naszym zdaniem, najciekawszych egzemplarzy. Sprawdź!

Deski snowboardowe Capita - zimowy sprzęt o nietuzinkowych cechach

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy sprzęt zimowy marki Capita. Prócz oryginalnego wykończenia możesz liczyć na dostęp do produktów, które jak żadne inne pozwalają poczuć wolność na ośnieżonym stoku. Wybór idealnie dopasowanego modelu to połowa sukcesu. Dlatego podczas poszukiwania odpowiedniego rozwiązania warto zwrócić szczególną uwagę na parametry.

Proponowane przez nas deski snowboardowe, dzięki nowoczesnemu wykończeniu, są stabilne, dobrze trzymają się podłoża, a do tego łatwo się prowadzą. Stanowią świetne rozwiązanie nie tylko dla doświadczonych riderów, ale także amatorów, którzy dopiero pragną opanować tę niełatwą, ale szalenie zajmującą sztukę. Sprawdź zastosowane w nich technologie i przetestuj je na stoku!

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj