List of products by brand Scott

Scott to bardzo multidyscyplinarna marka, która zajmuje się min. produkcją rowerów, ale również narciarstwem, biegami górskimi oraz motocrossem. Markę definiuję „No Shortcuts” czyli tworzenie we właściwy sposób, z właściwych powodów nie chodząc na skróty.
Firma zaczynała 1958 roku produkując, jako pierwsza na świecie aluminiowe kije narciarskie. Przez 30 lat firma zajmowała się produkcją ochraniaczy, kierownic rowerowych. Od samego początku ramy rowerów Scotta należała do najlżejszych na świecie. W 1991 roku SCOTT jako pierwsza na świecie firma, wprowadziła na rynek rower z amortyzatorem przednim. W 1992 SCOTT tworzy rower na pełnym zawieszeniu amortyzowanym.

Obecnie Scott zajmuje się produkcją rowerów, nart, akcesoriów narciarskich, odzieży narciarskiej, rowerowej oraz biegowej. Firma ciągle pisze swoją historię w 2011 roku tworząc najlżejszą produkowaną seryjnie ramę rowerową.SCOTT posiada również markę SYNCROSS, która produkuje części rowerowe i akcesoriaGOLD SPORT jest oficjalnym dealerem marki SCOTT.  Podobnie jak osobiste osiągnięcia tak i produkty marki Scott nie powstają przypadkiem, są ciężko wypracowane i zasłużone. Scott, tworzy rowery, korzystając z rewolucyjnych technologii i często tworzy technologię na potrzeby tworzonych przez siebie produktów. Pierwsze rowery na pełnym zawieszeniu stworzył Scott, pierwszą najlżejszą ramę MTB i szosową stworzył Scott, kierownicę nazwaną lemondką stworzył Scott. Bez względu czy wybierzesz szosę jak Scott Addict czy Speedster, przełaj,  rower mtb jak Scale czy fulla jak Genius, może jednak miejskiego Scott’a Sub’a wybierając Scotta wybierasz markę, która jest nierozerwalnie złączona z historią kolarstwa szosowego i górskiego, decydując się na Scotta zaczynasz współtworzyć tą historię. Rowery marki Scott znajdziesz w Gold Sport w sklepie przy ul. Żeromskiego 78.

Pokazano 1-24 z 692 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj