List of products by brand Salomon

Firmę Salomon kojarzy chyba każdy amator sportów na świeżym powietrzu. Historia firmy sięga 1947 roku kiedy to Salomon produkował deski do nart. W chwili obecnej jest to jedna z najszybciej rozwijających się i najprężniej działających firm produkujących sprzęt sportowy. Dzięki ciągłemu kontaktowi ze sportowcami i angażowaniu ich w proces tworzenia nowych produktów jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej reagujących na potrzeby rynku firm. Salomon obecnie specjalizuję się w produkcji: odzieży narciarskiej, nart, butów narciarskich, akcesoriów, odzieży biegowej, narciarstwa biegowego, odzieży trekkingowej, obuwia trekkingowego, plecaków, odzieży biegowej, obuwia biegowego, akcesoriów biegowych.

Sprzęt narciarski Salomon: gogle, buty narciarskie - sklep GoldSport

Jedną z najbardziej wyczekiwanych przez narciarzy rzeczy jest sezon zimowy. Możliwość poszusowania na nartach wymaga jednak dokonania zakupu odpowiednich butów narciarskich z Salomon. Dowiedz się, w jaki sposób wybrać buty narciarskie Salomon, by zapewniły ci komfort i przyjemność z jazdy. Pierwszym krokiem zmierzającym do kupna butów narciarskich Salomon jest wybór odpowiedniej wkładki, która będzie optymalnie stabilizować naszą stopę w skorupie buta. Dzięki wkładce zostaje poprawione krążenie krwi, zyskujemy na precyzyjności sterowania, a buty można spiąć w lżejszym stopniu. Drugim krokiem w wyborze odpowiednich butów narciarskich Salomon jest określenie stopnia zaawansowania naszych umiejętności.

W sklepie należy wskazać , czy jesteśmy początkującymi, zaawansowanymi czy może już narciarzami ekspertami. Dobór odpowiednich butów narciarskich z Salomon nie może obejść się bez pomiaru stopy. W sklepie Gold Sport dostępnych jest sześćdziesiąt modeli butów w pełnej rozmiarówce. Znajduje się tam szeroki wachlarz butów narciarskich Salomon, które są stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach. Elementem wyposażenia każdego narciarza, który należy zakupić wraz z butami, są specjalne skarpety narciarskie. Co można uzyskać dzięki skarpetkom? Dzięki nim narciarz doznaje lepszego komfortu termicznego, a moment zmęczenia stopy przychodzi o wiele później. W sklepie Gold Sport możliwe jest dokonanie modyfikacji butów, które może polegać na szlifowaniu, wygrzaniu i frezowaniu, naciąganiu skorupy. Warto dodać, że te usługi mogą dotyczyć butów nowo zakupionych, ale także takich, które już zostały wcześniej kupione i są użytkowane.

Pokazano 1-24 z 362 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj