List of products by brand Cube

CUBE to niemiecka marka rowerowa założona przez Gründer Marcus Puerner. CUBE specjalizuje się w tworzeniu wysokiej klasy rowerów różnego przeznaczenia dla profesjonalistów i hobbystów sportów rowerowych. CUBE to obecnie jedna z najpopularniejszych marek rowerowych w świecie. To co charakteryzuje markę to niebalanalny design, świetne wzornictwo i przywiązanie uwagi do detali. Ramy wszystkich Cube’ów produkowane są w Waldershof według najbardziej restrykcyjnych Europejskich norm.

Dzięki czemu decydując się na rower Cube, wybieracie świetnie złożone, doskonale wyglądające i niebanalne jednoślady za bardzo rozsądne pieniądze. Jeśli chcesz sprawdzić na własnej skórze jak to jest mieć rower słynący z Niemieckiej niezawodności, który będzie wykończony w najmniejszym szczególe, zwróć uwagę na rowery z linii trekking, cross oraz na mtb. Rowery marki Cube znajdziesz stacjonarnym sklepie Gold Sport przy ul. Żeromskiego 78.

Pokazano 1-24 z 176 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj