List of products by brand K2

K2 Sports Corporation to amerykańska firma założona w 1962 roku przez braci Billa i Dona Kirschnera na wyspie Vashon w pobliżu Seattle w stanie Waszyngton. Marka zasłynęła produkcją nart z włókna szklanego (pierwotny model nazywał się Holiday) – znacznie lżejszych i trwalszych od produkowanych wówczas drewnianych i metalowych odpowiedników. Pod koniec lat 60. ubiegłego wieku firma K2 przeżywała gwałtowny rozwój i Bill Kirchner uznał, że niezbędne jest znalezienie partnera finansowego. Najpierw marka została przejęta przez Cummins Engine Company, a w listopadzie 1976 roku wykupiona wraz ze swoją spółką zależną Jansport przez prywatną grupę inwestorów - Sitca. 6 lat później zarząd firmy wykupił wszystkie akcje od grupy inwestorów i wkrótce postanowił skoncentrować się na rozwoju jednego sektora produktów przeznaczonych dla narciarzy.  W kolejnych latach następowały liczne transformacje i przekształcenia. Firma zmieniała właścicieli, jednak sprzęt narciarski K2 niezmiennie odznaczał się doskonałą jakością. Potwierdzeniem tego faktu, jest niewątpliwie to, że nart tej firmy używali najlepsi podczas największych imprez sportowych. Wśród znanych sportowców doceniających sprzęt narciarski K2 są między innymi Seth Morrison, Spider Sabich, czy olimpijscy medaliści – bracia Phil i Steve Mahre. Współcześnie marka nadal słynie przede wszystkim z produkcji wyposażenia dla narciarzy, chociaż jako prawdziwy potentat w branży sportowej posiada też inne marki, w ramach których sprzedaje sprzęt dla amatorów innych dyscyplin (m.in. skaterów, łyżwiarzy, rolkarzy, snowboardzistów, kolarzy).

K2: sprzęt narciarski, gogle narciarskie, buty narciarskie. kask narciarski, narty.

Nadejście zimy oznacza możliwość udania się na stok, aby oddać się jeździe na snowboardzie lub nartach. Bez względu na to, czy grasz w hokeja, uprawiasz saneczkarstwo, łyżwiarstwo czy narciarstwo, musisz wyposażyć się w sprzęt, który będzie dobrej jakości. W przypadku narciarzy nie można ograniczyć się jedynie do zakupu dobrych nart, ponieważ należy dobrej jakości wybierać także wiązania oraz buty narciarskie. Sprawdź, gdzie możesz wyposażyć się w sprzęt potrzebny do uprawiania dyscyplin sportowych. Jazda na nartach posiada wiele zalet, stanowi dobry trening całego ciała, podczas którego pracują wszystkie grupy mięśni. Usprawnia kondycję człowieka i poprawia koordynację ruchową. Podczas jazdy na nartach pracuje także serce, co z kolei pozwala dotlenić organizm. Ta dyscyplina sportowa w dużej mierze pozwala spalać tkankę tłuszczową, co jest także ukłonem w stronę zdrowia.

Nic więc dziwnego, że miłośników białego szaleństwa nie brakuje na stokach. Jeżeli rozpoczynasz przygodę z narciarstwem lub jesteś na poziomie zaawansowanym i poszukujesz sklepu, w którym dostaniesz sprzęt narciarski bardzo dobrej jakości, sprawdź ofertę Gold Sport. Każdy narciarz może wyposażyć się tam w narty, wiązania narciarskie, pokrowce na narty, kije narciarskie, kaski, buty narciarskie i ochraniacze. Firma sprzedaje narty K2. W ofercie sklepu Gold Sport można znaleźć również szeroki wachlarz odzieży, która w trudnych warunkach pogodowych będzie dobrze chronić ciało. Zakupić możemy kurtki i spodnie narciarskie, rowerowe, trekkingowe, snowboardowe oraz miejskie, a także ociepliny, koszulki i bieliznę termoaktywną. W asortymencie znajdziemy również czapki, rękawiczki rowerowe, snowboardowe, narciarskie i skarpety. Asortyment sklepu to nie tylko sprzęt narciarski (narty, buty narciarskie...) i snowboardowy. W ofercie znajdują się także rowery, akcesoria rowerowe, ochraniacze oraz plecaki i torby. Jak widać, miłośnicy sportów znajdą wszystkie potrzebne elementy wyposażenia w jednym miejscu.

Pokazano 1-24 z 140 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj