List of products by brand Fischer

To dość powszechne, że kompletując sprzęt na stok, całą uwagę skupiamy na nartach. To w końcu deski wpływają na zwrotność, szybkość jazdy, przyczepność. To one powinny być dopasowane do naszej wagi wzrostu i umiejętności. Jednak nie mniej ważny powinien okazać się dla nas jeszcze element wyposażenia – buty. Niestety dość często traktujemy je po macoszemu i wybieramy naprędce w pierwszym lepszym stoisku na giełdzie albo wypożyczalni sprzętu, zamiast kupić je w profesjonalnym sklepie z butami narciarskimi. Dlaczego postępując w ten sposób, robimy błąd? To bowiem właśnie buty, a nie narty są tym elementem wyposażenia, który przede wszystkim powinien zostać dobrany indywidualnie do narciarza i użytkowany wyłącznie przez niego. Pierwszym istotnym argumentem przemawiającym za zakupem powinna być dla nas higiena. Chociaż w dobrej wypożyczalni zazwyczaj dba się o czystość sprzętu, to jednak nikt nie da nam gwarancji, że wcześniej z konkretnej pary nie korzystał ktoś, kto nieszczególnie troszczy się o higienę albo cierpi na dolegliwości skórne.

Oczywiście w przypadku nart takie problemy nas nie dotyczą, więc wypożyczane deski mogą mieć dowolnych użytkowników, byle były dobrze przygotowane do jazdy. Kolejny powód to dopasowanie. Dostępne obecnie w sklepach z butami narciarskimi modele właściwie bez wyjątku posiadają specjalną termoplastyczną wkładkę. Taki botek podczas jazdy dopasowuje się do kształtu, tęgości stopy, siły nacisku na niego wywieranej. W wypożyczalni o dopasowaniu nie ma mowy. Przecież, nawet jeśli nową parę wypożyczymy jako jedni z pierwszych, to i tak w ciągu jednego dnia na stoku wkładka nie zdąży dopasować się do stopy. A co dopiero buty, które w takiej wypożyczalni pracują od kilku sezonów, służąc różnym użytkownikom? O indywidualnym dopasowaniu w ich przypadku nie może być mowy. Właśnie dlatego wprawieni, doświadczeni narciarze wiedzą, że jeździ się na butach, więc to od nich zaczynają zakupy sprzętu. Buty decydują o naszym komforcie. Dlatego bezwzględnie powinny zostać kupione w profesjonalnym sklepie z butami narciarskimi (np. w sklepie Gold Sport).

Sprzęt narciarski Fischer 

Narciarstwo to popularny zimowy sport, który polega na przemieszczaniu się (bieganiu, zjeżdżaniu lub wykonywaniu akrobacji sportowych) po ośnieżonej powierzchni za pomocą nart i kijków. Bez względu na to, jaki rodzaj narciarstwa uprawiasz, koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt narciarski, który dobrze skompletowany zapewni Ci wysoki poziom funkcjonalności i komfortu na stoku. Składają się na niego przede wszystkim buty, kije, narty, kask, torba i pokrowiec na narty. W sklepie Gold Sport znajdziesz profesjonalny sprzęt narciarski Fisher. To austriacki światowej sławy producent sprzętu narciarskiego, który seryjną produkcję rozpoczął już w 1936 roku. Aktualnie przedsiębiorstwo produkuje takie sprzęty, jak: narty biegowe, narty zjazdowe, narty do skoków narciarskich, wiązania do nart, buty do narciarstwa biegowego i zjazdowego i wiele innych akcesoriów. W naszym sklepie znajdziesz różne modele nart (w różnych rozmiarach i kolorach), kije, profesjonalne buty narciarskie, ciepłe długie skarpety, pokrowiec na kije, czy też funkcjonalną torbę. Wszystkie akcesoria zostały tak zaprojektowane, by zagwarantować sto procent trwałości, wygody i bezpieczeństwa podczas użytkowania.  Szeroki wybór asortymentu zdecydowanie sprawi, że każdy bez względu na wiek, płeć i poziom umiejętności znajdzie coś idealnego dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!

Pokazano 1-24 z 50 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj