List of products by brand Gabel

Kijki do nordic walking i nart Gabel są zaopatrzone w innowacyjną technologię, która łączy w sobie wytrzymałość włókna węglowego z Kevlarem. W efekcie krystalizacji włókien dochodzi do zmniejszenia masy kijka o 20%, a zarazem zwiększenia jego wytrzymałości  o 18%. Dzięki temu kije firmy Gabel sprawdzają się do każdego typu terenu – nawet ekstremalnego! Sklep Gold Sport oferuje szeroki wybór kijków do nart Gabel w różnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie dostępne modele łączą najnowsze technologie, wysoką jakość oraz doskonałe wzornictwo.

Kijki do nart i nordic walking Gabel 

Narciarstwo to obok snowboardingu jedna z najbardziej popularnych i uwielbianych zimowych dyscyplin sportowych. Ta forma aktywności opiera się na poruszaniu (bieganiu, zjeżdżaniu lub wykonywaniu akrobacji) przy wykorzystaniu sprzętu narciarskiego: nart i kijków. Zarówno jedne, jak i drugie powinny gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa, a także być idealnie dostosowane do rodzaju narciarstwa, umiejętności i możliwości narciarza. Jednymi z najlepszych na rynku kijkami do nart, które pełnią te wszystkie funkcje, są kijki producenta Gabel. Stanowią one znakomite połączenie stylu, designu oraz dużej wytrzymałości. Są przede wszystkim stabilne i wytrzymałe, dzięki czemu z pewnością posłużą przez lata.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj