List of products by brand Oakley

Bez nich nie powinieneś nawet pojawiać się na stoku. Gogle narciarskie to niezbędne akcesorium każdego fana zimowego szaleństwa. Chronią oczy przed ostrymi promieniami słońca, które odbijają się od śniegu, poprawiając widzenie nawet w najtrudniejszych warunkach. Szeroki wybór modeli może jednak przyprawić o zawrót głowy. Warto więc zaufać renomowanej marce Oakley. Producent zadbał o niezrównany komfort użytkowania oraz innowacyjne rozwiązania optyczne. Teraz możesz cieszyć się ponadprzeciętną czystością obrazu oraz jego precyzyjnym odwzorowaniem. Zyskujesz także stylowe dopełnienie stroju.

Niezawodne gogle narciarskie Oakley

Gogle Oakley cenione są przede wszystkim za niezawodne walory użytkowe. Nie sposób jednak przejść obojętnie obok ich oryginalnej stylistyki. To klasyczne wzornictwo w nowoczesnym wydaniu. Świetnie wyglądają na twarzy, doskonale współpracując z większością kasków. Zapewniają szerokie pole widzenia, a większość modeli posiada system szybkiej wymiany szybek.

Na stoku panuje mgła i zachmurzenie? A może wręcz przeciwnie - duże nasłonecznienie i zero szans na opady? Gogle narciarskie Oakley poradzą sobie w każdych warunkach. Nagłe zmiany pogody nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Szczególnie polecamy modele z soczewkami Prizm. Technologia ta podkreśla kolory oraz poprawia ich ostrość, co bezpośrednio przekłada się na szybsze reakcje na stoku. Z łatwością dostrzeżesz muldy i inne niebezpieczne struktury śniegu.

Oakley - okulary rowerowe dopasowane do Twoich potrzeb

Poza szeroką ofertą gogli Oakley proponuje także okulary rowerowe. Działają antyrefleksyjnie, zmniejszając odbicie promieni słonecznych. Wzmacniają soczewkę oraz poprawiają jakość widzenia. W zaciemnionych miejscach podkreślają kontrast kolorów.

Polecamy również nowoczesne kaski zaprojektowane z myślą o zaawansowanej wentylacji. Ciepłe powietrze z gogli transportowane jest przez daszek, co zapobiega parowaniu szybek. Każdy model wyposażony został w wygodny system zapinania na magnes oraz możliwość dopasowania do wielkości głowy. Zapewniamy niezapomniane wrażenia z jazdy!

Pokazano 1-24 z 88 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj