List of products by brand Lib Tech

Aktywność na stoku zwykle rozpoczyna się od przygody z nartami, ale zaraz potem pojawia się chęć na bardziej ekscytujące wrażenia z jazdy. Tak też było w Twoim przypadku? Jeżeli snowboard skradł Twoje serce już od pierwszego zjazdu, czas na wybór profesjonalnej deski. Dlaczego warto zdecydować się na markę Lib Tech? Bo znajdziesz tutaj sprzęt do każdego stylu: All Mountain, Freestyle, Freeride, Jibbing oraz Buttering. Dobry poślizg na śniegu zapewni Ci model dopasowany do specyfiki terenu, na którym będziesz szlifował swoje umiejętności. Bardziej utwardzona powierzchnia stoku różni się od wzniesienia pokrytego świeżym puchem - koniecznie weź to pod uwagę. Przecież zależy Ci na bezpieczeństwie oraz niezapomnianych wrażeniach z jazdy. Pomożemy Ci wybrać najlepszy model!

Deski snowboardowe Lib Tech

Daj się zauważyć! Efektowne nadruki, kolorowe napisy i niebanalne wzory wyróżnią Cię na stoku. Każdy projekt zachwyca oryginalnym designem. Deska snowboardowa Lib Tech wyróżnia się także kształtem dopasowanym do stylu jazdy. W zależności od modelu możesz liczyć na specjalną pofalowaną krawędź o 7 punktach kontaktowych, rdzeń złożony z nawet 3 rodzajów drewna, ślizg tłoczony z podwójną warstwą fluoru lub odporne na uderzenia ścianki boczne. Stabilność i bezpieczeństwo gwarantowane! Natomiast obecność mieszanki włókna szklanego i bazaltowego zwiększa sprężystość, a jednocześnie pozwala zachować odpowiednią twardość oraz zmniejszyć wagę użytkownika. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj