List of products by brand Burton

W 1977 roku Jake Burton Carpenter założył firmę Burton Snowboards, która na początku swojego istnienia działała w jego stodole, w stanie Vermont - od tego momentu Jake związał całe swoje życie ze snowboardingiem. Firma Burton odegrała kluczową rolę w rozwoju snowboardingu, który z "podwórkowej" pasji przeistoczył się w światowego formatu sport. Było to możliwe między innymi poprzez tworzenie przełomowych produktów, wspieranie teamu składającego się z najlepszych snowboardzistów oraz wywieranie nacisku na ośrodki zimowe, aby umożliwiły uprawianie snowboardingu. Obecnie firma Burton projektuje i wytwarza wiodące w branży produkty, przeznaczone zarówno do jazdy na desce, jak i pozwalające zaakcentować snowboardowy styl życia. W bogatej ofercie znajdziemy między innymi kolekcje desek, butów, wiązań, odzieży snowboardowej jak i całorocznej, torby, plecaki oraz akcesoria. Marka Burton pozostaje w prywatnych rękach i jest własnością Jake’a oraz jego żony Donny Burton Carpenter, która sprawuje funkcje prezesa. Siedziba firmy Burton mieści się w Burlington (Vermont, USA), natomiast regionalne biura znajdują się w Austrii, Japonii, Australii, Kalifornii, Kanadzie oraz w Chinach.

Plecaki Burton damskie i męskie

Uprawiasz snowboard lub dopiero zaczynasz przygodę z nim i poszukujesz funkcjonalnej torby lub plecaka? Jesteś we właściwym miejscu! W salonach sportowych Gold Sport dysponujemy nowoczesnymi, praktycznymi i świetnie przystosowanymi do zimowych sportów torbami i plecakami, dzięki którym będziesz mógł bez problemu spakować wszelkie elementy odzieży i potrzebne akcesoria. Snowboard to zimowy sport ekstremalny, który w wielu miejscach na świecie uprawiany jest na dużą skalę i stale wzrasta zainteresowanie nim. Wymaga on bardzo przemyślanego przygotowania się i zabezpieczenia na każde warunki atmosferyczne, dlatego warto mieć zawsze przy sobie więcej rzeczy, które mogą przydać się na stoku. Wszystkie te rzeczy bez problemu zapakujesz w nasze torby i plecaki najwyższej jakości. Możesz być pewny, że Twój sprzęt i akcesoria będą w nich dobrze zabezpieczone zarówno przed deszczem, śniegiem i mrozem, jak i przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie nasze torby i plecaki zostały uszyte z wysokiej jakości, mocnych materiałów. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej! Skontaktuj się z nami!

Pokazano 1-24 z 194 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj