List of products by brand Quiksilver

Zimą można uprawiać wiele różnych sportów zimowych, do których należy jazda na nartach w kasku quiksilver. Ma ona bardzo wiele zalet, do których należy wzmocnienie wielu grup mięśni naszego ciała i usprawnienie koordynacji, a także znaczna poprawa kondycji całego ciała. Oprócz nart, butów narciarskich i wiązań, wybierając się na stok nie można zapomnieć o wyposażeniu się w kask quiksilver, na przykład Wildcat albo Empire. Kask quiksilver Wildcat waży bardzo mało, jego kształt jest smukły, a materiały są wysokiej jakości i posiadają gąbkę EPS. Ten kask quiksilver waży trzysta pięćdziesiąt gram, a wspomniana gąbka cechuje się bardzo dużą pochłanialnością wstrząsów. Podczas szusowania na nartach nie dojdzie do przegrzania głowy, ponieważ dba o to system regulacji, który znajduje się z przodu kasku i jest regulowany.

Kask quiksilver ma również delikatne nauszniki, które można odpinać, a pod brodą narciarza znajduje się zapięcie. Inny model kaksu quiksilver to Empire, różni się od poprzedniego Wildcat. Na czym polegają różnice? Ma on podwójną skorupę, która jest wykonana w technologii In Mould. Wytrzymałość jego jest dzięki temu zwiększona o wiele bardziej, a waga pozostaje znacząco obniżona. Ten model kasku quiksilver jest wygodny w użyciu, gdyż środek został wyłożony bardzo komfortowym materiałem, na jego czubku umieszczone zostały wloty powietrza, które zapewniają wentylację powietrza. Z tego powodu dłuższa jazda na nartach nie będzie się wiązać z bólem uszu czy głowy, a my będziemy zadowoleni z zimowego odpoczynku.

Pokazano 1-24 z 72 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj