List of products by brand DC

Buty snowboardowe DC 

Marka DC to jakość, która mówi sama za siebie. Nie trzeba jej przedstawiać żadnemu miłośnikowi sportów akcji. Założona w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych przez bikera BMX Damona Waya i kierowcę rajdowego Kena Blocka firma do dziś święci triumfy popularności i jest jedną z najbardziej cenionych wśród skaterów i snowboardzistów.

A początki wcale nie były tak wspaniałe, jak by się mogło wydawać. Wszystko zaczęło się jeszcze w 1989 roku od zaprojektowania koszulki z logo DC przez Blocka. Później pojawił się wspólnik Damon Way, którego brat Danny, znany skater, szybko stał się ambasadorem i ikoną rozwijającej się marki. Sprzedaż i promocja pierwszych produktów szła wolno, a panowie rozkręcali biznes za pożyczone pieniądze. Za magazyn służył im garaż.  Skromne początki nie przeszkodziły w osiągnięciu ogromnego sukcesu.

W tamtym czasie marka DC  miała nieco inną nazwę - Droors Clothing. Dzisiaj działa pod szyldem DC Shoes i oferuje męskie i damskie buty skate, a ponadto także obuwie i odzież dla snowboardzistów, bikerów BMX, surferów, motocyklistów, a nawet kierowców wyścigowych.  Firma promuje aktywny styl życia, niezależny, ciekawy design. Zarówno obuwie, jak i odzież marki DC odznacza się doskonałą jakością, starannym doborem materiałów i świetnym wykończeniem. Jest to niewątpliwie najlepszy wybór dla aktywnych, którzy mimo upływającego czasu pozostają młodzi duchem. To również propozycja dla lubiących swobodę i luz. Niewątpliwie brand znają ci, którzy ciągle są w ruchu i ponad wszystko cenią wygodę.

Pokazano 1-24 z 47 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj