List of products by brand Dakine

Niegdyś kojarzona jedynie z surfingiem i windsurfingiem, dziś wiedzie prym wśród miłośników sportów ekstremalnych. Dakine to amerykańska marka odzieżowa specjalizująca się w produkcji odzieży i akcesoriów przeznaczonych dla osób aktywnych, które ponad wszystko lubią adrenalinę.

Dakine - historia marki

Firma założona została w 1979 roku na Hawajach - dokładniej w mieście Haiku na wyspie Maui. Początkowo zajmowała się tworzeniem sprzętu i akcesoriów dla surferów, przestało to jednak wystarczać. Po dekadzie przyszedł moment na to, aby rozszerzyć produkcję o inne dziedziny sportu i zawojować... stoki narciarskie. W ofercie pojawiły się więc nowatorskie akcesoria snowboardowe, w tym popularne do dziś pokrowce do przechowywania desek.

Z czasem założyciele marki Dakine zaczęli szukać kolejnych środków wyrazu. Obecnie jest to prężnie rozwijająca się marka odzieżowa wykorzystująca zarówno wieloletnie doświadczenie w branży, jak i otwartość na potrzeby współczesnych sportowców. Oferta firmy obejmuje m.in. akcesoria sportowe, specjalistyczną odzież dla amatorów aktywności na świeżym powietrzu, a także plecaki, torby oraz pokrowce.

Oferta marki Dakine w GoldSport

Zadbaliśmy o to, aby każdy miłośnik sportu mógł zaopatrzyć się za naszym pośrednictwem w produkty Dakine. Wiemy, jak dużą popularnością wśród amatorów dyscyplin zimowych cieszą się czołowe artykuły amerykańskiej marki, takie jak pokrowce na deski snowboardowe i gogle, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Lekkie i wygodne, zabezpieczają sprzęt przed uszkodzeniem oraz umożliwiają komfortowe poruszanie się po stoku.

Proponujemy ponadto świetne torby Boot Locker ułatwiające przemieszczanie się ze wszystkim, co niezbędne podczas zjazdu ze stoku czy wędrówki po górach. Młodzieży polecamy z kolei plecaki o wszechstronnym zastosowaniu, z mnóstwem przegródek i innych sprytnych rozwiązań, które sprawdzą się również podczas obozu czy weekendowego wypadu za miasto. W ofercie nie brakuje również tak znanych akcesoriów odzieżowych marki Dakine, jak zimowe czapki, superciepłe rękawiczki, spodenki czy szelki narciarskie.

Pokazano 1-24 z 148 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj