List of products by brand ThirtyTwo

Spółka ThirtyTwo została założona w 1995 r. przez snowboardzistów i dla snowboardzistów, i od tamtej pory, jako jedna z najbardziej zaangażowanych i kluczowych w branży firm, tworzy ona buty i odzież snowboardową dla najlepszych riderów na świecie. Wszystkie projekty są dokładnie testowane i zatwierdzane przez profesjonalnych zawodników teamu Thirty Two. JP Walker, Scott Stevens, Chris Grenier, Chris Bradshaw, Frank April, Simon Chamberlain czy Joe Sexton - to tylko kilka wielkich nazwisk ze świata ThirtyTwo, a ich liczba cały czas wzrasta.

Marka i produkty ThirtyTwo

Marka Thirty Two to jednocześnie spółka, która została założona w 1995 roku przez snowboardzistów. Wszystkie produkty kierowane są dla snowboardzistów (zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych). Jako jedna z przodujących w branży firm, zajmuje się ona produkcją butów i ubrań snowboardowych da najlepszych sportowców na świecie. Można śmiało uznać, że sprowadziła ona świat snowboardu na całkowicie inne, nowe tory rozwoju. Firma słynie z produkcji innowacyjnych butów snowboardowych zapewniających osiągi, najwyższy komfort, wysokie standardy użytkowania, a także zastosowanie najnowocześniejszych technologii.  Firma Thirty Two zdobyła fanów jakością swoich produktów, a także ekologicznym podejściem do produktów. Wszystkie dostępne ubrania i akcesoria są bardzo dokładnie testowane i zatwierdzane przez profesjonalnych zawodników teamu firmy.  Warto wymienić kilka popularnych nazwisk ze świata Thirty Two - JP Walker, Scott Stevens, Chris Grenier, Chris Bradshaw, Frank April, Simon Chamberlain czy Joe Sexton. a ich liczba cały czas wzrasta. Ich liczba cały czas rośnie. 

ZOBACZ TEŻ:

Wysokiej jakości Buty Snowboardowe Thirty Two 

Produkty Thirty Two to innowacyjna jakość, wysoki komfort i najlepsze materiały! To dlatego z roku na rok sięga po nie coraz więcej pasjonatów zimowych sportów. W sklepie Gold Shop znajdziesz szeroki wybór stylowych męskich bluz z nadrukami, które sprawdzą się również na co dzień, ciepłych i wygodnych butów snowboardowych w różnych kolorach i rozmiarach (zarówno damskich, jak i męskich), wodoodpornych kurtek damskich i męskich, doskonałej jakości spodni narciarskich w różnych kolorach i wzorach. Nasza oferta cały czas jest aktualizowana, tak, by każdy mógł znaleźć idealny produkt dla siebie. Zapraszamy do składania zamówień.

Pokazano 1-24 z 44 pozycji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj