PRODUKTY ARCHIWALNE Bukłak Deuter Streamer 2.0 L 32931 Deuter

Bukłak Deuter Streamer 2.0 L

32931-0000

Nie musisz przerywać swojej aktywności, by sie napić. Dzięki Deuter Streamer 2.0 L aż dwa litry napoju masz zawsze pod ręką. Wraz z plecakiem, niezbędny element Twojego wyposażenia.

 
Bidony pojemność

Deuter Streamer 2.0 L został stworzony z myślą o uzupełnieniu Twojego ekwipunku o wygodny pojemnik na napoje. Pasuje do każdego plecaka wyposażonego w wewnętrzną kieszeń o odpowiedniej wielkości i otwór do wyprowadzenia rurki. Niezbędny w wyposażeniu każdego aktywnego turysty, piechura, biegacza, rowerzysty, narciarza, snowboardzisty czy wspinacza.

Podczas projektowania Deuter Streamer 2.0 L zadbano o to by jego zawartość była przechowywana zawsze w czystym i wolnym od drobnoustrojów środowisku. Duży otwór pozwala na dokładne wyczyszczenie bukłaka. Można do jego środka włożyc całą dłoń ze szmatką.

Wewnętrzne ścianki pojemnika, dzięki specjalnej powłoce Taste-Free, są bardzo gładkie. Resztki napojów nie przyklejają się do nich i bardzo łatwo się je usuwa. Technologia Grunge-Guard zapobiega rozwojowi bakterii.

Bardzo wygodny ustnik pozwala na picie bez konieczności używania rąk. Aby zaczerpnąć łyk napoju wystarczy delikatnie ścisnąć brzegi ustnika. Zwolnienie go powoduje automatyczne zamknięcie, co zapobiega niekontrolowanemu wyciekowi cieczy.

Szczegóły wyposażenia:

  • Szeroki otwór do czyszczenia bukłaka od środka
  • Wygodny ustnik
  • Możliwość rozmontowania bukłaka
Wysokość
35 cm
Szerokość
19 cm
Waga
175 g
Pojemność
2 l
Rozmiar
1-15 litrów
Rocznik
2019 r.
4046051021331

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj