PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic Hawx 80 W  Atomic Hawx 80 W Atomic

Buty Atomic Hawx 80 W

AE5013140

Hawx 80 W to jeden z największych hitów w historii naszej firmy. Buty posiadają legendarną skorupę o średniej szerokości, charakterystyczną dla wszystkich modeli Hawx.

 
Rozmiar
Kolor
  • Szary

Aby przystosować je do kobiecej budowy, nieznacznie obniżyliśmy wysokość cholewki i dopasowaliśmy kształt buta wewnętrznego. Do takiego zestawu dodaliśmy miękki flex i eleganckie czarne, metaliczne wzornictwo. Hawx 80 są ponadto zaopatrzone w technologię Memory Fit pozwalającą błyskawicznie dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego, ocieplinę 3M™ Thinsulate™, która gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie, oraz konstrukcję Sole Flex, zapewniającą zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacniającą czucie podłoża. Buty są również kompatybilne z technologią WTR. Jeśli jesteś silną narciarką na średnim poziomie zaawansowania, Hawx 80 W to idealne buty dla Ciebie.

Płeć
Kobieta
Technologie
Memory fit. Power Shift. Alu Buckle.
Twardość/Flex
80
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
3M™ Thinsulate™ Insulation
1000000000271

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj