PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic Hawx Magna 130 Atomic Hawx Magna 130 Atomic

Buty Atomic Hawx Magna 130

AE5013880

Hawx Magna 130 to topowy model z naszej nowej kolekcji butów o szerokiej skorupie, Hawx Magna. Łączą one legendarne dopasowanie modeli Hawx z większą objętością.

 
Rozmiar
Kolor
  • Niebieski

To wielki krok naprzód – mimo większej szerokości buty są najlżejsze w swojej klasie, a w parze z szerszą skorupą idą liczne funkcjonalne rozwiązania, np. ułatwiająca zakładanie butów strefa Easy Step In oraz szeroki język. Buty są też wyposażone w technologię Memory Fit, pozwalającą na pełne dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego, oraz technologię Power Shift, umożliwiającą regulację pochylenia w przód i zwiększenie lub zmniejszenie sztywności butów o +/- 10 punktów flex. Buty wewnętrzne Gold zaopatrzono w ocieplinę 3M™ Thinsulate™ Platinum, zapewniającą ciepło i wysoką reaktywność stóp nawet przy dużym mrozie i wysokiej wilgotności. I jakby tego było mało, zadbano o atrakcyjne wzornictwo – szata graficzna butów dopasowana jest do kolekcji Redster XT. Hawx Magna to po prostu buty-marzenie!

Płeć
Mężczyna
Technologie
Power Shift. Alu Buckle.
Twardość/Flex
130
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Memory fit. 3M™ Thinsulate™ Platinum.
1000000000268

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj