PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic Hawx Magna 70 W AE5015160 Atomic

Buty Atomic Hawx Magna 70 W

AE5015160

Buty narciarskie Atomic Hawx Magna 70 W, to podstawowy damski model butów reprezentujących kolekcję Hawx Magna – linię butów o szerokiej skorupie. Idalne dla kobiet początkujących i średniozaawansowanych.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Buty narciarskie Atomic Hawx Magna 70 W, to podstawowy damski model butów reprezentujących kolekcję Hawx Magna – linię butów o szerokiej skorupie. Idalne dla kobiet początkujących i średniozaawansowanych. Legendarne dopasowanie modeli Hawx z większą objętością (szerokość wkładki 102 mm) daje niesamowity komfort nie tylko po 2 godzinach spędzonych na stoku, ale i po całym dniu. Mimo że buty plasują się u dołu gamy, mogą poszczycić się taką samą małą wagą jak wyższe modele, a w parze z szerszą skorupą idą liczne funkcjonalne rozwiązania, np. ułatwiająca zakładanie butów strefa Easy Step In oraz szeroki język. Aby spełnić potrzeby mniej doświadczonych narciarek, buty zaopatrzono w miękki flex i wysokiej jakości buty wewnętrzne Bronze. Hawx Magna to buty, którym śmiało możesz zaufać, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nie zawiedziesz się.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2018 r.
Technologie
Memory fit. Power Shift. Alu Buckle, Easy Step
Twardość/Flex
70
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
3M™ Thinsulate™ Insulation, Memory Fit 3D Bronze
1000000000369

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj